Search

Ruže už roky patria medzi najobľúbenejšie a najčastejšie darované kvety. Ruža je považovaná za kráľovnú kvetov, preto nie je pochýb, prečo práve týmto kvetom vyjadrujeme náklonnosť, lásku, sympatie, vrúcny vzťah. Odhaduje sa, že počas sviatku zaľúbených sa na Valentína predá po celom svete viac ako 220 miliónov ruží. Ak ste sa aj vy rozhodli, že obdarujete blízku osobu, neváhajte siahnuť práve po ruži. Či už sú vaše zámery romantické alebo sa chystáte ružou obdarovať k sviatku, kytica ruží zaručene poteší každého obdarúvaného.

Ako vybrať farbu ruže?
Ak váhate nad výberom správnej farebnej kombinácie, pomôcť si môžete farebnou typológiou. Pamätajte, že či už sa rozhodnete darovať kyticu ruží podľa obľúbenej farby obdarúvaného, alebo podľa významu farieb, ruža so správne zvolenými doplnkami je vhodná pre široké spektrum udalostí.

Červená ruža symbolizuje romantickú lásku. Ružová ruža je využiteľná všestranne. Môžete ňou vyjadriť ako lásku, tak poďakovanie, alebo ju darovať pre potešenie. Biela ruža je symbolom čistoty, nádeje, rešpektu. Je vhodná ako symbol nových začiatkov (svadba) ale tiež na poslednú rozlúčku. Oranžovou ružou nič nepokazíte ak ju zvolíte ako gratulačný kvet, či už pre dámu alebo pána.

Pre koho sú vhodné ruže ako darček?

Aj keď ruže stále považujeme najmä za prejav romantickej lásky, ak ich darujete k sviatku komukoľvek, určite nimi potešíte. Ak si nie ste istí ich vhodnosťou a neprechovávate k odbrúvanému romantický cit, stačí ak si vyberiete z iných farebných kombinácií, ktoré po doplnení o čerstvú zeleň vytvoria kyticu vhodnú pre akúkoľvek oslavnú príležitosť: narodenie dieťaťa, promócie, svadbu či výročie.

Nezabudnite si prečítať naše tipy a rady, aby kytica ruží vydržala čo najdlhšie. Bližšie informácie nájdete v detailnom opise pod kyticou.

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Back to Top