Hľadať

LETNÉ DEKORATÍVNE (KVETINOVÉ) VENCE.

Šťastný kruh na dverách … alebo niečo viac

Slnko sa vracia, vegetácia a život sa vracajú v plnej sile. Po strohej zime sa jar a leto cítia ako steroidy v prírode. Jarný alebo letný veniec je skvelým symbolom ilustrujúcim narodenie, obnovu, život a hojnosť.

Zdobenie domácnosti jarným vencom je dokonalý spôsob, ako povedať „Áno Ďakujem!” matke prírode za celú jej štedrosť.

V prípade venca je jadrom symbolického prvku kruh.

Spoločne kruhový tvar a vždyzelený materiál robia z venca predstavu večného života. Kruhy sú plné symboliky: jednota, celistvosť, kontinuita a zameranie. A pokiaľ ide o „zameranie“, zamyslite sa nad tým, ako hovoríme, že niečo zakrúžkujeme, keď sa na to chceme sústrediť. Celkom zaujímavé, však?

Okrem toho, že vyzerajú krásne, vydávajú aj krásnu arómu. Kombinácia vetvičiek kríkov, kvetov a bylín môže spôsobiť úžasnú vôňu, ktorá je obzvlášť príťažlivá v domácnosti. Naše vence môžu inšpirovať k chutiam a vôňam v kuchyni a jedálni alebo pozdraviť hostí príjemnou vôňou a farbami.

Začnite novú sezónu zavesením nadekorovaného venca na svoje vchodové dvere, na stenu, alebo ako dekoráciu v domácnosti. Tieto letné vence sú dokonalým spôsobom, ako privítať dlhé, slnečné dni, ktoré na vás čakajú.

Osviežte svoj vchod vstupným vencom.

Back to Top