Search

Sme rodinná firma s láskou k prírode, kde nachádzame všetku inšpiráciu, ktorú Vám denne odovzdávame v našej IDEY. Už viac ako 23 rokov prinášame excelentnosť vo všetkom, čo ponúkame. Kvety sú sučasťou všetkých emócií v našich životoch. Od príchodu na svet, narodeniny, prvé lásky a sklamania, vyjadrenie vďaky, svadby a jubileá, až po chvíle, kedy sa musíme s milovanými navždy rozlúčiť. Vkladáme naše srdcia a duše do vytvárania kvetinových vzorov, ktoré umožňujú komunikovať to, čo slová nedokážu.

Náš tím zdieľa predovšetkým jedinečný cieľ: starať sa o vaše vzácne chvíle, akoby boli naše vlastné.

Naše

Služby

Ponuka aranžérskych prác

Tvorba kytíc

Navrhujeme a aranžujeme kytice pre každú príležitosť. Ponúkame Vám kytice a kvetinové aranžmá pre všetky životné udalosti.

Aranžovanie interiérov

Vytvárame kvetinové dekorácie na mieru. Na základe požiadaviek zrealizujeme výzdobu miestností v tradičnom, modernom či inom štýle, podľa preferencií klienta.

Kvetinová výzdoba pre eventy

Zabezpečujeme a realizujeme kvetinovú výzdobu pre rodinné udalosti (svatby, jubileá, rodinné oslavy), promo a firemné akcie. Prenajímame vázy, stojany a iné potrebné príslušenstvo pre pripravované udalosti.

Poradenstvo

Ponúkame konzultácie týkajúce sa kvetinovej výzdoby v interiéroch a exteriéroch, pre domácnosti, reštaurácie, firmy a iné prevádzky. Poskytujeme poradenstvo k pestovaniu a starostlivosti o rastliny.

Back to Top